Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.


Jak działa nasz czat?

 

Dlaczego warto wybrać nasz portal?

Nasz czat towarzystki jest bardzo prosty w obsłudze!

Zakładasz konto, logujesz się i prowadzisz pogawędki.

Na tym portalu każdy użytkownik posiada aktualne zdjęcie, abyście widzieli z kim się kontaktujecie. Możecie rozmawiać z jedną osobą lub z kilkoma, jest również czat ogólny. Można też pozostać z boku i czekać na pojawienie się ciekawej osoby, aby poprosić ją o rozmowę. W CzatCafe widoczne są tylko osoby aktualnie online, aby nie pisać do użytkowników z nieaktywnymi profilami. Nie wyświetlamy reklam, co czyni naszą platformę bardzo wygodną i czytelną. Ponadto, nie akceptujemy treści erotycznych ani wulgaryzmów.

Stworzyliśmy towarzyski czat ze zdjęciami, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób może mieć opory przed poznawaniem ludzi, których nie widzą. Zamieszczenie fotografii wzbudza większe zaufanie i znacząco ułatwia nawiązywanie nowych znajomości. Zdarza się, że rozmowa online to pierwszy krok do zbudowania bliskiej przyjaźni, a nawet prawdziwej miłości i trwałego związku, dlatego z pewnością warto spróbować!

Już dziś zaloguj się na nasz darmowy czat internetowy!

Rozmawiaj, poznawaj, romansuj!

Zalety naszego portalu

Portal Czat Cafe cechuje otwartość, różnorodność i wolny wybór. Dajemy Ci całkowicie wolną rękę - tutaj samodzielnie postanowisz czy chcesz rozmawiać na sam z jedną osobą, która właśnie przypadła Ci do gustu, czy też wolisz udzielać się w burzliwej konwersacji grupowej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma stały dostęp do komputera i w dzisiejszych czasach znacznie częściej używa się komórek. Z tego względu tak zaprojektowaliśmy Czat Cafe, byś podczas przerwy, dojazdu do szkoły czy pracy, mógł bez problemu z niego korzystać.

Główną zasadą panującą na portalu Czat Cafe jest konieczność umieszczenia zdjęcia. Dzięki temu dokładnie wiesz z kim czatujesz i nie dochodzi do późniejszych nieporozumień. Rozmówcy czują się też o wiele bardziej komfortowo. Upewnij się, że fotografia jest dobrej jakości i przedstawia Ciebie.